Stylizacja na zabawę komunijną

Stylizacja na zabawę komunijną


Pomimo że kompozycja na hostie winna bywać elegancka, nie rozsądnie jest wszak rezygnować z wygody, a w momencie doskonalszego samopoczucia zwykle w jeansach niżeli w kiecce – zdecydować się rzeczywiście na taki zakup. Głośne między innymi w bieżącym okresie białe jeansy z prostymi nogawkami należy połączyć z niezwykle elegancką i komfortową bluzką. Najzdrowszym zakupem są modele strojone wiosennymi kwiatkami, zwierzęcym printem lub ponadczasowymi grochami. Z tym kompletem idealnie wpasowuje się żakiet, cieliste szpilki, kopertówka oraz niewielka broszka.

Stylizacja na ceremonię komunijną – kiecka oraz żakiet

Panie, jakie wolą założenie kiecki radzi się prozaiczną lazurową suknię zgrupowaną z papierowym żakietem. Z takim składem doskonale komponują się sandałki w pastelowym odcieniu błękitnego barwnika, oraz również leżąca pod koloryt chodaków torba damska. Należałoby tę kreację uzupełnić o broszkę – a przecież najbezpieczniejszym zakupem wydaje się wyrafinowany naszyjnik, najlepiej w odcieniu metalicznym.

Stylizacja na ucztę komunijną – koronkowa bluzka i karbowana kiecka

Ubranko na komunie potrafi być zintegrowane spośród bazowych okazów kreacji, takich jak np. spokojna koronkowa bluzka. Ostatnim z wypowiadanych konceptów w mojej ocenie jest zestawienie białej bluzki koronkowej z karbowaną spódnicą w stylowym kolorze butelkowej zieleni. Taką kompozycję korzystnie uzupełnić o zamszowe czółenka pod odcień kiecki, chmurną kopertówkę, subtelną bransoletkę i praktyczne srebrzyste kolczyki. Ta stylizacja bez wątpienia jest zespoleniem klasyki z najmodniejszymi stylami.